Nasza Oferta

Działamy na Terenie Całej Polski !
Jeśteśmy dla Państwa obecni również poza granicami kraju !

MICROTOPING

Microtopping to dwuskładnikowa powłoka cementowo-polimerowa, która pozwala na uzyskanie idealnych powierzchni ciągłych na podłogach, ścianach, meblach, ceramice itd. Jedną z wielu zalet tego materiału jest brak konieczności usuwania poprzednich okładzin – płytek, wylewek samopoziomujących, drewna itd. Daje to ogromne pole do popisu osobom chcącym wyremontować dom czy pomieszczenia użytkowe ale jest bardzo dobrym rozwiązaniem na nowo zaprojektowanych elementach. Za pomocą systemu Microtopping można to zrobić szybko, bez kucia, kurzu i gruzu. Dzięki temu unikamy bałaganu i oszczędzamy czas.

 • niewielki wpływ na środowisko naturalne
 • łatwo go utrzymać w czystości,

HYDROIZOLACJE

Oferujemy szeroką gamę produktów, gwarantujących pewną i szczelną izolację - od piwnicy po dach. Nierzadko pojawiają się problemy, które wymagają opracowywania specjalnych, indywidualnych rozwiązań. Wspólnie z naszymi Klientami analizujemy sytuację, wszystkie towarzyszące jej okoliczności i wypracowujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania specyficznych problemów. Każdego roku na całym świecie inwestuje się znaczne środki na rozbudowę infrastruktury, jak i publiczne i prywatne projekty budowlane. Wyniki badań statystycznych wskazują, że ok. 80% wszystkich uszkodzeń obiektów budowlanych sprowadza się w rezultacie do problemów z nieszczelną hydroizolacją. Inwestycja w trwałą i skuteczną hydroizolację nie tylko chroni obiekty budowlane przed wnikaniem wody, lecz również zmniejsza koszty ich naprawy i renowacji, wspiera efektywne zarządzanie zasobami, a przez to wpływa na zwiększenie korzyści związanych z użytkowaniem obiektu.

 • chroni obiekty budowlane przed wnikaniem wody
 • zmniejsza koszty ich naprawy i renowacji
 • zwiększenie korzyści związanych z użytkowaniem obiektu

BASENY

Wielu z nas marzy o pięknym i zadbanym przydomowym basenie. Baseny zewnętrzne mogą zapewnić upragniony relaks w słoneczne dni. Poczuj się jak gwiazda Hollywood i spraw sobie prywatny basen. Zrealizujemy pomysły nawet najbardziej wymagających klientów. Przygotujemy dla Państwa autorski projekt basenu, a następnie zajmiemy się jego realizacją budowy basenu. Dowolność kształtu i rodzaju obrzeża basenu sprawia, że bez trudu wybiorą Państwo najlepszą koncepcję dla siebie. Nowoczesne technologie pozwalają na projektowanie i budowę basenów zewnętrznych według różnych koncepcji. Baseny mogą mieć dowolne kształty - kwadratowe, prostokątne, owalne a nawet ósemkowe. Baseny mogą być wykończone na wiele sposobów takich jak:

 • wykończenie na gładko w kolorystyce niebieskiej głębi, co daje efekt 3D.
 • wykończenie z imitacją kamieni i skał.
 • wykończenie kamiennym dywanem.

Cork Render,

Cork Render, jest to nowe rozwiązanie technologiczne w systemach elewacyjnych na bazie korka i żywic akrylowych. Dzięki temu systemowi zaoszczędzimy czas i pieniądze, a nabywamy jedyną i niepowtarzalną elewację, odporną na uv, uszkodzenia mechaniczne także odporną na pęknięcia dużych płaszczyzn bez stosowania delatacji. Atrybuty tego systemu: - aplikacja na płaszczyznach bez zatapiania siatki w systemie lekko mokra - możliwość uzyskania idealnie gładkiej powierzchni - duża gama kolorystyczna - naprawianie starych, zdegradowanych tradycyjnych tynkowanych elewacji bez potrzeby wklejenia siatki - różnorodność sposóbu aplikacji za pomocą wałka, pacy lub natrysku - łatwość i prostota aplikacji - możliwość aplikacji na drewnie, styropianie, tynku, betonie a także na powierzchniach metalowych Cork Render jest materiałem często używanym do wykonania opasek, chodników, placów zabaw na podbudowie betonowej, co daje nam elastyczną i bezpieczną powłokę. Cork Render jest powłoką zabezpieczającą przed wilgocią. Można również stosować w miejscach zawilgoconych np.

 • piwnice.
 • garaże itp.

Archi top

Archi top jest cienkowarstwową okładziną wykończeniową wykorzystywaną do wykończeń posadzkowych magazynów, sklepów, hal produkcyjnych, garaży jak i również w budownictwie mieszkaniowym. Gdzie jest zalecana aplikacja Archi top ? Bardzo częstym praktykom jest ogrzewanie podłogowe na którym zostaje zrobiona wylewka z Mikso kreta, jastrychu i powstaje problem czym to wykończyć by było praktyczne, łatwe w utrzymaniu czystości. Archi top spełnia wszystkie te wymagania. Jest to posadzka wolna od fug, odporna na uderzenia mechaniczne, odporna na UV o pięknym efekcie wizualnym gładkiego betonu. Bardzo często spotykamy problemy ze źle zatartym betonem w halach, garażach, na tarasach. Częstym rozwiązaniem jest szlifowanie betonu co zmienia efekt wizualny betonu w lastryko, co jest efektem rzadko pożądanym. Zastosowanie Archi topu pozwala nam na ujednolicenie całej powierzchni i przywrócenie efektu betonu dobrze zatartego nie tracąc przy tym trwałości i wytrzymałości betonu na uszkodzenia mechaniczne. Archi top polecamy jako warstwę wykończeniową do warsztatów samochodowych, stacji diagnostycznych że względu na swoją odporność na oleje, smary i uszkodzenia mechaniczne. Archi top możemy zastosować na duże balkony, tarasy zewnętrzne. Archi top nie musi nam przypominać wyłącznie szarego betonu, dzięki gamie kolorystycznej jaką posiadamy. Oprócz kolorystyki mamy możliwość otrzymania posadzki:

 • w macie.
 • w satynie,
 • w półpołysku i połysku.
Czytaj więcej

Facebook