O Firmie

w skrócie o Nas . . .

 

  Nasza firma powstała na początku lat 90-­tych we Włoszech. Tam przez kilkanaście lat       uczyliśmy się profesjonalnych usług budowlanych i wykonywania remontów. W odpowiedzi   na rosnące oczekiwania naszych klientów, od połowy lat     dziewięćdziesiątych   rozszerzyliśmy zakres świadczonych usług o prace wykończeniowe. Lata pracy w branży   budowlanej i zdobyte doświadczenie pozwoliło nam do wysokiej specjalizacji świadczonych usług.

Idąc z postępem czasu i rozwojem technologii budowlanych zaczęliśmy proponować innowacyjne rozwiązania obejmujące domy pasywne, a także renowacje budowli po trzęsieniu ziemi. Budynki stawiane na terenie sejsmicznym wymagają specjalnych rozwiązań i modyfikacji, które mają zapobiec ewentualnym uszkodzeniom konstrukcji. Należy spełnić rygorystyczne wymogi konstrukcyjne przewidziane w tym zakresie przez normy budowlane. Wzmocnienia dotyczą w głównej mierze fundamentów i ścian budynku. Postanowiliśmy zrewolucjonizować obecne systemy budownictwa w Polsce.

Od 2010r. zaczęliśmy oferować nowoczesne systemy budownictwa w kraju. Mimo, że nowatorskie rozwiązania nie spotkały się z wielkim entuzjazmem na samym początku współpracy, setki Polaków przekonało się do niestandardowych rozwiązań. Obecnie jesteśmy jednym z liderów firm budowlanych w Polsce. Oprócz usług budowlanych, importujemy z Włoch produkty takie jak beton architektoniczny, imitacje kamienia i posadzki dekoracyjne. Oferujemy wykonanie łazienki czy w stylu włoskim. Stworzymy wyjątkowe ściany dekoracyjne, schody z kamienia, oryginalne tarasy, wodospady lub fontannny.

Poczuj się we własnym domu jak w gorącej Italii. Nowoczesne rozwiązania akustyczne, membrany proponowane przez naszą firmę maja wielorakie zastosowanie. Zaletą jest doskonała izolacja dźwiękochłonna i w przeciwieństwie do tradycyjnych izolacji jest cienkowarstwowa.

Facebook